מגש פירות לחבר, המכר או הקולגה הוא בדיוק מה שחיפשתם? אין ספק שבחרתם במתנה מפנקת, צבעונית ומרשימה במיוחד. עכשיו כשהחלטתם על הכיבוד המושלם, הגיע הזמן לבחור את המגש המתאים, אבל... איך בוחרים מהמגוון הרחב? מה כדאי לדעת לפני שמכניסים את מגש הפירות שלכם לסל הקניות? הטיפים הבאים יעזרו לכם לבחור את המגש המתאים בשבילכם.
 

התאימו את גודל המגש לנמען

לפני שבוחרים את המגש המתאים, חשוב להבין כמה אנשים מגש הפירות אמור לשרת. יש מגשי פירות שמיועדים למספר אנשים בודדים ויש מגשים שיכולים להספיק למספר גדול יותר של אנשים, ולכן יתאימו לאירועים אחרים. במגשי סושי פירות או סושי שוקולד, מספר היחידות מפורט כחלק מתיאור המוצר כך שתדעו בדיוק מה הכמויות הצפויות לכם. לאחר שתחליטו מה גודל המגש שאתם צריכים וכמה אנשים יאכלו ממנו, תוכלו להמשיך הלאה.
 

מגוון הפירות – הצבעים המשגעים שנותנים  את כל היופי

כשבוחרים מגשי פירות,  הנראות היא אחד הדברים הכי חשובים. ככל שתראו במגש יותר צבעים, מגוון הפירות יהיה גדול יותר והמגש יהיה מפנק יותר. כדאי לבדוק בתיאור המוצר כמה פירות יש במגש ואיזה, אבל אפשר לבחור את המגש לפי המראה החיצוני המרשים שלו והצבעוניות הרבה שהוא מציע.

שילוב פירות אקזוטיים ולא שגרתיים

הפירות האקזוטיים הם חלק חשוב מהמגש, משום שהם נותנים לו יותר ערך ומספקים ללקוח חוויה מיוחדת יותר. את הפירות האקזוטיים אי אפשר להשיג בכל מקום, ואם הם משולבים במגש הפירות הם יהפכו אותו לאטרקטיבי ומיוחד יותר.  לדוגמה, בעוד שאת האננס, הענבים והתותים אולי תצליחו למצוא בעצמכם ברשתות השיווק או השווקים, לא בהכרח תמצאו בקלות את הקרמבולה או הקוקוס הטרי. מגשים שמכילים אותם ייתנו לכם ערך מוסף וייחודיות שאין בכל מגש.
 

לא פחות חשוב – המחיר

מגשי הפירות נבדלים ביניהם במחיר, בעיקר לפי גודל וכמות הפירות שיש בהם. ככל שהמגש גדול ועמוס יותר, כך הוא יעלה יותר, אבל הוא גם ייתן יותר ערך ללקוח וכמות פירות שתספיק ליותר אנשים, וליותר זמן.
 

ומה לגבי המגש עצמו?

חלק מהמגשים מגיעים עם מגש זכוכית או פורצלן מהודר, וחלק מגיעים עם מגש פלסטיק לשימוש חד פעמי. מגש הפלסטיק לא יוריד מערכו של אף מגש פירות מפנק שתזמינו, אבל אם תרצו לבחור במתנה מרשימה יותר, אולי תרצו לבחור במגשי הזכוכית או הפורצלן, שניתן גם לעשות בהם שימוש חוזר. במקרים מסוימים דווקא מגש פלסטיק יתאים יותר, למשל במקרים שבהם האירוע מתקיים בחוץ ולא תרצו להישאר עם המגש, או אם מדובר באירוע רב משתתפים ואין צורך במגש רב פעמי שיישאר לאחר מכן.
 

תוספת מטבלים – טאץ' של מתיקות לרעננות

אם תרצו לשדרג את מגש הפירות שלכם, תוכלו להוסיף לו מטבל שוקולד, מייפל או דבש. חשוב לבדוק האם האופציה קיימת בחנות שממנה רוגשים, כי זה יכול לשדרג את החוויה ולהפוך את המגש לאטרקטיבי יותר. טבילה של פירות בשוקולד עשיר או במייפל עדין תהפוך את החוויה לכיפית יותר עבור המשתתפים באירוע ותוכל להתאים גם לילדים.
 

אפשרויות משלוח – לא פחות חשוב

אם כבר בחרתם את המגש שלכם זה מעולה, אבל איך הוא יגיע אליכם? בדקו את אפשרויות המשלוח לפני הרכישה, וכדאי לוודא האם יש אפשרות למשלוחים מהיום להיום. אנו ב"פרי הדמיון" מציעים משלוחים מהיום להיום כך שכל לקוח יוכל ליהנות מהטריות המרעננת של הפירות המעולים שלנו, ואם תרצו להזמין טרי-טרי או פשוט בספונטניות, נוכל לספק מענה במהירות.
אין ספק שמגש פירות הוא כיבוד מפנק שישאיר את כל מי שיאכל ממנו עם טעם של עוד. הפירות הטריים, במגשים מעוצבים ומהודרים עם משלוחים מהירים מהיום להיום בהחלט יוכלו להתאים לרוב האירועים ולרוב האורחים. הבחירה במגש הפירות צריכה לכלול שיקולים של מחיר, גודל, נראות חיצונית וגם תוספות אחרות, אך יש גם מקום לספונטניות ולגמישות בבחירה. עם מגשי פירות צבעונים ורעננים, תהפכו כל שולחן כיבוד לחגיגה אמיתית.